ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

Дата: 13.04.2018 12:17

ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Стратегічного плану розвитку Недригайлівської об’єднаної громади

на період 2018 – 2023 рр.

Недригайлівська селищна рада розробляє стратегічний план розвитку об’єднаної громади на період до 2023 року.

Найважливішим етапом розробки стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину стратегії та план її реалізації.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів

Заповнені форми надсилайте на e-mail: ekonomnedrotg@ukr.net з поміткою «Проекти».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Недригайлівської селищної ради за адресою: 42100, смт Недригайлів, вул. Щебетунів,7 щоденно від 8.00до 17.15. (п’ятниця до 16.00) перерва на обід від 12.00 до 13.00, вихідні дні- субота, неділя. Телефон для довідок 55799

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадських організацій, установ та організацій усіх форм власності запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання стратегії.

Форма пропозиції ідеї проекту до Плану реалізації Стратегічного плану розвитку Недригайлівської об’єднаної громади на період 2018 – 2023 рр.