Обговорили питання, повязані з новим футбольним сезоном Недригайлівщини

12 квітня керівництво федерації футболу Недригайлівщини зустрілось з представниками футбольних команд району, сільськими головами та старостами, команди яких планують брати участь у футбольних змаганнях  району 2018 року. Під час засідання федерації футболу Недригайлівщини було розглянуто питання організації проведення Кубка та Чемпіонату району з футболу у 2018 році.

Планується, що сезон розпочнеться кубковими матчами 29 квітня.

Старт чемпіонату Недригайлівського району з футболу-2018 запланований на 27 травня. Попередньо участь в чемпіонаті підтвердили 8 команд.

Також на засіданні ФФН було вирішено питання участі ФК Ветеран (Недригайлів)в Чемпіонаті Сумщини серед ветеранів у 2018 році.

Учасники зібрання розглянули можливість участі збірної команди району у новому обласному турнірі – «Кубку Регіонів ФФСО».

Юрій Сердюк,
заступник голови федерації футболу Недригайлівщини