Виставка «Планета на твоїй долоні»

З дитячих років ми звикаємо до чарівної краси природи та її мешканців. Виховувати любов та бережливе ставлення до природи,сприяти формуванню естетичних взаємовідносин з довкіллям є невід’ємна  частина роботи бібліотеки. До Всесвітнього дня навколишнього середовища в Хоружівській сільській бібліотеці оформлена виставка « Планета на твоїй долоні».

А з учнями першого класу Хоружівського НВК проведена година – вікторина «В краю лелек і журавлів». Діти з задоволенням слухали розповідь бібліотекаря про нашу матінку – природу, тварин та птахів, які оселились в нашім краї. І самі брали участь у обговоренні, а також активно давали відповіді на загадки та вікторину про птахів, тварин та весняні квіти. Захід пройшов цікаво і енергійно.

Завідуюча Хоружівською сільською бібліотекою Л.М. Дериземля