Вчилися надавати невідкладну допомогу

Дата: 20.04.2018 14:07

20 квітня для працівників Недригайлівської селищної ради голова Недригайлівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Жепка Н.В. провела змістовну лекцію про надання першої медичної допомоги. Було викладено головні аспекти домедичної допомоги,  а також продемонстровано навики невідкладної допомоги при зупинці дихання,  кровотечі.

Також присутні ознайомилися з правилами проведення первинного огляду потерпілого,  непрямого масажу серця, виявлення ознак порушення дихання, забезпечення прохідності дихальних шляхів, з ознаками зупинки роботи серця, прийомами накладання пов’язок на рани, способами зупинки кровотеч. Навчання відбулося  з наочним використанням макету для проведення тренування з реанімаційних заходів.

Виступаючи перед присутніми, Наталія Вікторівна наголосила: «Завдання першої медичної допомоги полягає в тому, щоб найпростішими засобами врятувати життя потерпілому, полегшити його страждання, запобігти розвитку можливих ускладнень».