Недригайлівська громада
Недригайлівський район, Сумська область

«Гіркий Чорнобильський полин»

26 квітня 1986 року Україна стала зоною національної трагедії. Мирний атом Чорнобиля, який ніс нам в квартири тепло,світло та інші блага став ворогом номер один. Але з кожним роком ми згадуємо цю страшну трагедію людства  і розповідаємо своїм дітям,внукам. Психологія  людська така , що ми дуже швидко  забуваємо про погане,болісне,щоб спокійніше жилося надалі.

  Але про цей біль ми  не маємо права забувати. Наслідки  чорнобильської катастрофи ми будемо відчувати навіть не роками ,століттями .І постраждали від неї  мільйони живих людей ,і вже померлих ,і навіть ще не  народжених . І страждатиме ще не одне покоління.

Тому Хоружівською сільською бібліотекою   разом з Хоружівським сільським будинком культури  проведено ряд масових заходів, щоб людство не забувало про цю страшну трагедію.  В бібліотеці оформлена виставка «Сльоза Чорнобиля омиває душу» , відбулась виставка дитячих малюнків «Барви рідної землі».  В Хоружівському НВК з учнями 4 класу проведена  година застереження  «Гіркий Чорнобильський полин».

Пролітають роки. Для людей чорнобильський край став мертвим, але природа і далі продовжує жити. Вона мовчки страждає за помилки людей і бореться за життя, воно оживає!

                                                                                                    

 

 Завідуюча Хоружівською сільською бібліотекою Л.М. Дериземля« повернутися до списку новин