Недригайлівська громада
Недригайлівський район, Сумська область

Свято вшанування творчої та обдарованої молоді

     Урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості 26 квітня 2018 року на базі Недригайлівського БДЮТ Недригайлівської селищної ради відбулося свято  вшанування творчих та обдарованих учнів.

     У цей день було відзначено учнів, вихованців гуртків БДЮТ, ДЮСШ, які показали високий рівень знань, захищали честь школи, селища та стали переможцями й призерами  олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих, спортивних конкурсів і змагань, проявили себе у громадському житті та їх наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок навчання та виховання дітей.

      В ході проведення свята з вітальним словом до всіх присутніх звернувся заступник Недригайлівського селищного голови Акімов В.В., котрий висловив в адресу дітей та педагогів слова щирої подяки та вручив сертифікати про призначення стипендії Недригайлівського селищного голови дітям – переможцям Всеукраїнськиї учнівських олімпіад з базових дисциплін ІІІ (обласного) етапу Гордієнко Ангеліні, Михно Ганні, Токаренку Ігорю, Шишенку Вадиму та переможцю Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд Шелудченко Лілії.

         Переможців творчих конкурсів, змагань, фестивалів та педагогів, що їх підготували щиро привітала начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Сердюк Н.В. та вручила сертифікати, посвідчення і цінні подарунки.

         Пісенною та хореографічною творчістю привітали всіх присутніх вихованці гуртків «Дзвіночки» (керівник Токмань Т.А.), «FAMILY DANCE» (керівник Неживело І.В.), «Чомучки», «Сюрприз» (керівник Зубко А.Г.).

         Нам є ким пишатися! Нам є чим пишатися! Ми щиро бажаємо юним школярам, вихованцям, учнівській молоді та їх наставникам подальших успіхів.« повернутися до списку новин