Недригайлівська громада
Недригайлівський район, Сумська область

Про отримання дотації  фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби

  Недригайлівська селищна рада повідомляє, що для отримання дотації  фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», потрібно звернутися до відповідного старостинського округу або до Недригайлівської  селищної  ради.

Дотація надається за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб і був ідентифікований та зареєстрований у встановленому законодавством порядку. Обсяг дотації за молодняк великої рогатої худоби, який може отримати фізична особа, становить 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання у розмірі:

-    за період від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

-    за період від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

-    за період від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Для отримання дотації за молодняк  фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідного старостинського округу або Недригайлівської селищної ради копії таких документів: паспорта великої рогатої худоби, виданого у встановленому порядку; паспорта громадянина України; довідки або договору про відкриття рахунка в банку; документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

Для отримання додаткової інформації з питань виплати дотацій Ви можете звернутися за телефоном 5-57-99.« повернутися до списку новин