Недригайлівська громада
Недригайлівський район, Сумська область

Апаратна нарада 3 травня

3 травня   Недригайлівський  селищний голова Остапчук І.В. провів апаратну нараду із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради. 


За результатами апаратної наради Остапчук І.В. дав  доручення відповідальним особам, що стосувалися життєдіяльності громади, а саме: про проведення заходів з благоустрою,  єдиного санітарного дня,  підготовки до відзначення Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні та ряд інших.  
Тобто, основними заходами цього тижня визначені заходи з подальшого благоустрою населених пунктів громади у рамках  місячника  «Сумська весна -2018» та підготовка до відзначення Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні.
Також цього тижня пройдуть: особисті прийоми селищного голови Остапчука І.В. жителів Іваницького старостинського округу та заступника селищного голови Акімова В.В. жителів сіл Пушкарщина, Віхове, Вакулки, Луки, шаховий  та шашковий турніри до Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні на КСК «Колос»,  футбольна команда громади візьме участь у розіграші Кубку Недригайлівського району з футболу, відбудеться ряд інших заходів.


 « повернутися до списку новин