Недригайлівська громада
Недригайлівський район, Сумська область

Оргкомітет до Дня Перемоги

3 травня у Недригайлівській селищній раді відбулося засідання оргкомітету з питань проведення заходів до Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні. Під головуванням Недригайлівського селищного голови Остапчука І.В., заступників селищного голови Ситротенка А.Г. та Акімова В.В. було обговорено робочий план підготовки до свята та визначені основні напрямки роботи і відповідальних осіб. 


Планується, що 9 травня з 09.30 до 09.45 відбудеться формування колони біля районного будинку культури, о 9.45 – покладення квітів до пам’ятника загиблим воїнам у сквері Слави і Скорботи, з 10.00 до 11.00 – мітинг-реквієм до Дня Перемоги біля меморіального комплексу загиблим воїнам у смт Недригайлів. 
У старостинських округах селищної ради 9 травня також пройдуть відповідні заходи, а саме: о 09.00 -  мітинги в селах Хоружівка, Костянтинів, о 10.00 – мітинги в селах Іваниця, Гринівка, Маршали, Кулішівка. Також жителі округів цього дня можуть відвідати   поминальні панахиди, святкові концерти та посмакувати  польовим кулішем.« повернутися до списку новин