Недригайлівська громада
Недригайлівський район, Сумська область

Особистий прийом заступника селищного голови у Віховому

     4 травня, відповідно до графіку виїзного особистого прийому громадян, заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Акімов В.В. провів особистий прийом жителів сіл Віхове, Вакулки, Луки, Пушкарщина. Прийом пройшов у Віхівському сільському клубі.

       На особистому прийомі були підняті питання, що стосувалися ремонту доріг, вуличного освітлення, подальшого облаштування місцевого  ФАПу, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та інші. Усього жителями було піднято 16 питань. За результатами їх попереднього вивчення будуть надані доручення відповідальним особам Недригайлівської селищної ради про їх вирішення.

      Спілкуючись із місцевими жителями, Валентин Васильович зазначив, що роботи з освітлення вулиць продовжуватимуться.  В РЕМі отримані технічні умови для вуличного освітлення сіл Віхове, Луки, Вакулки. У зазначених населених пунктах виконано приєднання до електричних мереж. У 2017 році виготовлені топографічні плани сіл Віхове, Луки, Вакулки. Це дасть можливість замовити генеральні плани цих населених пунктів.

    Є намічений   об’єм першочергових робіт, а саме: висипка щебенем проблемних ділянок доріг, продовження робіт з облаштування Віхівського сільського клубу, ФАПу та ряд інших.« повернутися до списку новин