Кубок Недригайлівщини з футболу: відбулися перші півфінальні поєдинки

6 травня 2018 року у півфінальних матчах Кубку району з футболу зустрілися: «Олімпік» (Недригайлів) - ФК «Космос» (Терни) та ФК «Червона Слобода» - ФК «Недригайлів».

Оскільки поле у Недригайлові після розлиття Сули ще не готове до проведення матчів, гра відбулася у селі Семенівка, що в Липоводолинському районі.

«Космонавти», заволодівши ініціативою на початку поєдинку, не випускали її до кінця гри і тричі «розписалися» у воротах недригайлівців.

Напруженішим виявився матч у Червоній Слободі, де місцеві футболісти приймали гравців ФК «Недригайлів».

Гості зуміли забити у ворота господарів три м’ячі, а в свої пропустили тільки один.

Матчі-відповіді відбудуться наступної неділі – 13 травня 2018 року.

Вони й визначать двох фіналістів Кубку Недригайлівщини з футболу нинішнього сезону.