В.о. старости відвідала ветеранів Хоружівського округу

8 травня до Дня пам’яті та примирення в. о.  старости Хоружівського старпостинського округу Гордієнко О.М. відвідала ветеранів війни Линченка Михайла Сидоровича в селі Біж, Ющенка Олександра Даниловича та Таценка Василя Степановича в селі Хоружівка. Ольга Михайлівна привітала ветеранів з святом, сердечно бажаючи кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя їхнім родинам.

Привітали ветеранів війни, учасників бойових дій та учасників АТО і вручили подарунки представники ТОВ АФ «Хоружівка».  Також долучилися до привітань ТОВ «Урожайна країна» та ТОВ «Білопільська аграрна компанія», які також  порадували ветеранів подарунками.

Напередодні 9 травня, в День пам’яті та примирення, ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі. До цього свята в Хоружівській сільській бібліотеці проведена година пам’яті «Війни герої, уклін вам до землі» та оформлена книжкова виставка «Згадай величні ті роки».

Зав. Хоружівською сільською бібліотекою Дериземля Л.М.