Весна Перемоги

Дата: 10.05.2018 13:44

Пам'ять. Це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість. 9 травня  2018 року в Хоружівському сільському будинку культури відбувся мітинг та святковий концерт «Весна Перемоги», присвячені  Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Після урочистого відкриття мітингу до слова були запрошені начальник відділу  організаційної та загальної роботи Недригайлівської селищної ради  Постоєнко І.І.,  в.о. старости Хоружівського старостинського округу Гордієнко О.М.,   голова  Хоружівської ветеранської організації Левченко  Н.О., які привітали ветеранів війни, воїнів АТО, воїнів-афганців та учасників бойових дій  на території інших держав,   усіх присутніх з Днем Перемоги. Відправив панахиду за загиблими в Другій світовій війні настоятель Андріївського храму отець Сергій.
Учасники художньої самодіяльності Хоружівського СБК подарували чудовий  змістовний концерт. Хочеться відмітити  читців Шмат В.І, Довбню Ю.М  та Момота М.В, які прочитали  вірші,  що  зворушили всіх присутніх.   Постійні учасниці художньої самодіяльності Пономаренко Л. та Токмань О.В.  вкотре вразили своїми голосами. Також не обійшлося   без учасниць жіночого вокального ансамблю,  у  виконанні яких прозвучали ліричні пісні.                                           Учні Хоружівського НВК читали патріотичні вірші.                                                                         По закінченню концерту   був  спільно  виконаний  Гімн України.
   Після закінчення свята були покладені вінки та квіти до Братської могили та Меморіалу слави.

Керівник художній Хоружівського СБК Тамара Таран