Недригайлівська громада
Недригайлівський район, Сумська область

Продовжили роботу над розробкою плану стратегічного розвитку

      10 травня представники Недригайлівської  ОТГ продовжили  роботу над розробкою плану стратегічного розвитку. За участі радника з питань регіонального розвитку Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Старикова Г.М., заступників  селищного голови Акімова В.В., Сиротенка А.Г., керівників та представників структурних підрозділів селищної ради, на нараді визначалися з пріоритетними проектами для представлення розширеному складу робочої групи, засідання якої відбудеться в кінці травня.

    Громада має проблеми з водопостачанням, потребує модернізації вуличного освітлення, переведення комунальних закладів на основи енергоефективності та ін. Обговорювалися питання створення цеху з виробництва тротуарної плитки, розвиток двох діючих сільських обслуговуючих кооперативів, виробництво паливних брикетів, такі напрями як ягідництво, садівництво та інші ідеї. Під час зустрічі окремо обговорили строки подачі та проекти, які можуть бути  реалізовані за кошти субвенції на розвиток інфраструктури для ОТГ.

      Розробка стратегії розвитку громади відбувається за підтримки Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування.« повернутися до списку новин