Вшанували медичних сестер

Дата: 11.05.2018 15:11

11 травня Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сиротенко А.Г. привітали медичних сестер  з Міжнародним днем медичної сестри.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у надання медичної допомоги населенню, активну громадську  позицію та з нагоди професійного свята грамотами виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради та подарунками були нагороджені  сестра медична педіатрична дільнична АЗПСМ смт Недригайлів Гнатенко О.І., сестра медична загальної практики сімейної медицини АЗПСМ с. Хоружівка Сердюк Л.М. Також зі словами привітань до присутніх медичних сестер звернулися голова Недригайлівської районної ради Нанка І.В., заступник голови Недригайлівської райдержадміністрації Борисовський І.П., головний лікар КЗ «Недригайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Неменко Т.В., головний лікар Недригайлівської ЦРЛ Пономаренко І.В. та інші. Під час  заходів з нагоди свята на адресу медиків з вуст керівництва  прозвучали побажання міцного здоров’я, щастя, терпіння, миру, всіляких гараздів. Святкову програму забезпечили вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, представники клубних закладів Іваницького  та Хоружівського старостинських округів, самі медичні працівники. Захід пройшов у теплій, святковій атмосфері.