Рано – вранці, на світанку вишиваю вишиванку

Щороку в Україні  та в світі у третій четвер травня відзначають День вишиванки. 17 травня   працівники Іваницького сільського будинку культури організували та провели вечір  - зустріч учнів Іваницької філії Недригайлівської СЗОШ   з майстринею – вишивальницею  Шишенко Л.М.  на тему: «Розмаїття візерунків на полотні».  Лідія Михайлівна ознайомила  дітей з різними техніками вишивання. Директор Іваницького  сільського будинку культури Тютюнник Л.М. розповіла присутнім про історію вишиванки, її історичне та культурне значення в житті українського народу.

В Іваницькій сільській бібліотеці було розгорнута книжкова виставка літератури «Вишиваля долю я роками, вишивала серцем і руками»,   біля якої проведено бібліографічний огляд літератури.

Завідуюча Зеленівським сільським клубом Касьяненко В.І. організувала виставку вишивки «Вишивка – символ України»   та провела вечір – зустріч «Скарби бабусиної скрині»  для дітей  з майстринею – вишивальницею Прохненко Г.І.  Галина Іванівна показала вишиванки не тільки вишиті своїми руками, а й  вироби своєї матері.