КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕДИЧНА РЕФОРМА У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ»

Дата: 23.05.2018 08:37

Недригайлівський селищний голова Ігорн Остапчук у складі делегації від Сумської області взяв участь у конференції з приводу реалізації медичної реформи у сільській місцевості, яка відбулася у рамках президентської ініціативи «Медична реформа у сільській місцевості» в м. Київ.

У ході конференції було отримано інформацію, що саме необхідно, аби долучитися до президентської ініціативи, які етапи реформи заплановано та як вони реалізовуються. Також була  можливість отримати аплікаційні форми, нормативні документи та  роз’яснення спеціалістів щодо їхнього використання.

З данних питань доповідачами виступили: Сергій БЕРЕЗЕНКО – народний депутат, підкомітет Верховної Ради з питань контролю реалізації медичної реформи та Тетяна ОРАБІНА – начальник Управління координації центрів реформ, Міністерство охорони здоров’я.