Творчі педагоги Сумської області зустрілися у Недригайлівському ДНЗ

22 травня на базі Недригайлівського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Барвінок» відбулося засідання обласної творчої групи вихователів, методистів дошкільних закладів Сумщини на тему: «Використання методів і прийомів мнемотехніки в освітньому процесі закладу дошкільної освіти».

Творчі педагоги Сумської області вже не перший рік працюють над застосуванням методів мнемотехніки (технології ефективного засвоєння інформації та розвитку пам’яті)   у роботі з дітьми дошкільного віку. Члени творчої групи продемонстрували власні напрацювання та переглянули гру – змагання з дітьми старшого дошкільного віку з використанням методів та прийомів мнемотехніки «З добротою в серці» вихователя Недригайлівського ДНЗ Постоєнко А.О. Панорамний перегляд фрагменту організовано-пізнавальної діяльності «Кольорове експериментування» вихователя Панченко В. В. надихнуло присутніх на експерименти та дослідження. Підсумком роботи творчої групи став інтерактивний практикум з використанням методу «Інтеграції» методиста Недригайлівського ДНЗ Ковальової Н.М.

Педагогів Сумської області емоційно насичено, доброзичливо і зворушливо  вітали вихованці дошкільного закладу.