Відбулася чергова апаратна нарада

Дата: 29.05.2018 14:25

29  травня   Недригайлівським  селищним головою  Остапчуком І.В. була  проведена апаратна нарада із старостою та виконуючими обов’язи старост, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради.

В ході наради було заслухано інформацію начальника відділу містобудування, архітектури та комунального господарства  Захарченка В.Г. про підсумки виконання розпорядження селищного голови « Про проведення акції «За чисте довкілля», дня благоустрою територій населених пунктів Недригайлівської  селищної ради та місячника « Сумська весна 2018». Про виконану роботу в цьому напрямку прозвітували очільники старостинських  округів.

Далі учасники наради обговорили виконання планів роботи в старостинських округах та структурних підрозділах селищної ради  за попередній тиждень та визначили пріоритетні завдання та напрямки роботи  на тиждень поточний.