Відбулося засідання комісії

Дата: 29.05.2018 16:32

29 травня відбулося засідання комісії з визначення кандидатів на звання «Почесний громадянин Недригайлівської селищної ради» під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.Г.Сиротенка.

Комісія розглянула перелік документів, які надійшли від трудового колективу Недригайлівської ЦРЛ щодо присвоєння звання Почесний громадянин Недригайлівської селищної ради Лишенку Павлу Васильовичу за вагомий внесок у розвиток медичної галузі Недригайлівщини. Перед присутніми виступила голова профспілкового комітету центральної районної лікарні Коцур Т.В., яка обґрунтувала підстави поданння та висловила сподівання на підтримку запропонованої  кандидатури.

Після тривалого обговорення комісією одноголосно було прийнято рішення підтримати кандидатуру Лишенка П.В. на присвоєння звання «Почесний громадянин Недригайлівської селищної ради» та подати відповідні документи на розгляд постійних комісій селищної ради з подальшим розглядом на пленарному засіданні ради.