День захисту дітей в Іваницькому старостинському окрузі

Міжнародний День захисту дітей припадає на перший день літа і відзначається щорічно в Україні 1 червня.

Працівники Іваницького старостинського округу, що забезпечують культурно – масове та інформаційне обслуговування населення,  привітали дітей старостинського округу  з Міжнародним Днем захисту дітей.

Директор Іваницького СБК провела дитячий ранок «Хай сонцю і квітам всміхаються діти», під час якого пройшла розважально – ігрова програма. Була організована виставка малюнків на асфальті «Світ щасливого дитинства». По закінченню свята задоволені діти отримали по повітряній кульці.

Завідуюча Зеленівським СК Касьяненко В.І. провела дитячий ранок «Дитинство – це гомін веселий усюди», організувала виставку дитячих малюнків.

У Іваницькій  сільській  бібліотеці діє книжкова виставка літератури «Все краще – дітям», а  бібліотекар  Лиман О.П. провела з дітками парад загадок «Граємо, читаємо – літо звеселяємо» та подарувала  напам’ять книжечки.

Діти були веселі та активні, а організатори заходів упевнені, що маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю свого краю.