Прекрасне свято радості та надії

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей –  прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Традиційно у перший день літа у Недригайлівському  ДНЗ «Барвінок» відзначається Міжнародний день захисту дітей.  Він позначається гарним настроєм, щирими дитячими посмішками, подарунками та святом, яке готують вихованці. Казкові герої провели малюків чарівними стежками, а гостинне Літо запросило до розваг на свіжому повітрі.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали гідними  громадянами своєї країни.