Діти наше майбутнє

Дата: 04.06.2018 15:55

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок  – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди.

До Дня захисту дітей у Хоружівці  клубними та бібліотечними працівниками   було організовано та проведено дитяче свято  для учнів 1 – 4 класів Хоружівського НВК.

До дітей у гості завітав  кумедний  клоун,  який  провів  різноманітні конкурси та ігри,  в яких  діти брали активну  участь.   А  найбільше дітям сподобалося  малювати на асфальті. Дитячій фантазії не було меж. Весь час на майданчику панувала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє. Жодна дитина не лишилася без подарунка.

Керівник художній Хоружівського СБК Тамара Таран