Недригайлівська громада
Недригайлівський район, Сумська область

Привітали ювіляра

        Народився в с.Кулішівка, та серцю рідним стало с.Бродок, де все життя жив і працював. Ці слова -  про найстарішого жителя чоловічої статі  Кулішівського старостинського округу Петра Євдокимовича Гордієнка, який 4 червня відствяткував своє 90-річчя.

       З квітами та подарунками  ювіляра прийшли привітати  староста Кулішівського старостинського округу Короткий Ю.І.,  голова  ради Недригайлівської організації ветеранів Кріпак В.Я., депутат Недригайлівської селищної ради  Кущ А.І., голова ветеранської організації Кулішівського старостинського округу  Легка О.Д., друзі і сусіди, які побажали імениннику здоров’я та благополуччя.

        Петро Євдокимович виріс у багатодітній родині, в 13 років залишився без батька, який загинув на фронті. Закінчивши 5 класів Кулішівської школи,  пішов працювати помічником коваля. Згодом працював і мірошником у млині, і комірником, виконував усі роботи, які доручало йому керівництво. Не покладаючи рук, як годиться господареві двору, побудував будинок і посадив садок, з дружиною Галиною Тихонівною народили п’ятеро діточок.

       Коріння Гордієнків велике проросло: дев’ятеро внуків,  дванадцять правнуків.  У  сім’ї Гордієнків 16 червня і ще одна  важлива дата: 72 роки,  як одружилися Петро Євдокимович та Галина Тихонівна. Тож  бажаємо  ювіляру і його Берегині  здоров’я, затишку й тепла на многії літа.

 

Голова ветеранської організації Кулішівського старостинського округу  Легка О.Д.« повернутися до списку новин