До Всесвітнього Дня довкілля

Проблема екології – одна з найактуальніших проблем людства.

5 червня все людство відзначило Всесвітній день Дня довкілля. Цей день покликаний привернути увагу світової спільноти до екологічних проблем. З цього приводу у  Іваницькій сільській бібліотеці розгорнуто ековиставку літератури «Книга. Природа. Екологія», проведено бібліографічний огляд літератури. Бібліотекар Лиман О.П. запросила учнів  пришкільного оздоровчого майданчика «Веселка» Іваницької ЗОШ до фітовітальні «Буду я природі другом». Під час віртуальної подорожі діти ознайомились з природними  умовами рідного краю, розглянули найболючіші проблеми охорони  навколишнього середовища Сумщини, розгадували загадки про рослинний та тваринний світ, взяли участь у екологічній вікторині.

Усі ці заходи покликані виховати у дітей почуття відповідальності, милосердя, вміння дбайливо ставитися до  навколишнього середовища, а також дбати про майбутнє прийдешніх поколінь.

Бібліотекар Іваницької сільської бібліотеки  Лиман О.П