Навчає DESPRO

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO , Український інститут розвитку фондового ринку Київського національного університету ім. В. Гетьмана , Громадська спілка «Українське об’єднання ринків капіталу» 7 червня провели у місті Києві семінар для фахівців органів місцевого самоврядування на тему: «Інструменти фінансування місцевих інвестиційних проектів».  З питань  планування місцевого економічного розвитку, розширення фінансової бази місцевого самоврядування, про перспективні  джерела отримання  коштів на реалізацію місцевих проектів та з ряду інших питань, пов’язаних  з інвестиційним проектуванням, перед присутніми виступили  доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана  Андрій Буряченко, кандидат наук з державного управління, експерт з питань публічних послуг Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRО Вячеслав Козак,  кандидат  економічних наук, президент Громадської спілки «Українське об’єднання ринків капіталу» Сергій Москвін та інші.

У семінарі, метою якого стало  сприяння ефективному місцевому розвитку на рівні громад, взяла участь спеціаліст  відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Недригайлівської селищної ради Холод С.І.