До уваги жителів Недригайлівської селищної ради!

19 червня 2018 року о 13-00 годині в актовій залі БДЮТ за адресою: смт Недригайлів, вул. Незалежності,7/1 відбудуться громадські слухання на тему: «Проект Статуту Недригайлівської селищної  територіальної громади».

З відповідним проектом Статуту Недригайлівської селищної територіальної громади  можна ознайомитись у відділі юридичної та кадрової роботи  Недригайлівської  селищної ради  за адресою: смт.Недригайлів, вул. Щебетунів,7, тел. 5-28-85 або на сайті Недригайлівської селищної ради  (nedrygaylivska.gromada.org.ua/) .

Пропозиції просимо подавати в строк по 15.06.2018 року до відділу юридичної та кадрової роботи  Недригайлівської  селищної  ради  за адресою: смт.Недригайлів, вул. Щебетунів,7, тел. 5-28-85