Апаратна нарада 12 червня

Дата: 12.06.2018 15:04

12 червня   Недригайлівський  селищний голова Остапчук І.В. провів апаратну нараду із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост старостинських округів.

За результатами апаратної наради Ігор Вікторович  дав ряд доручень відповідальним особам, що стосувалися життєдіяльності громади, а саме: про проведення заходів з благоустрою,  до Дня молоді, свята Івана Купала, ряду спортивних заходів та ін.
Проводиться робота з підготовки і цього  тижня   відбудуться: засідання оргкомітету з питань організації свята Купала за участю в.о. старост, працівників галузі культури, ряд нарад з питань благоустрою, діяльності закладів освіти, культури та ін.
Цей тиждень буде насичений спортивними заходами.  14 червня о  10.00 на КСК «Колос» пройде  районний  турнір з легкої атлетики, присвячений пам’яті О. Лисенка. 17 червня о 10.00 на КСК «Колос» -  матч чемпіонату району з футболу 2018 року, де зіграють ФК «Недригайлів» та ФК «Терни» та матч на футбольному полі с. Кулішівка, де зустрінуться ФК «Хоружівка - Кулішівка» та ФК «Іваниця». 17 червня о  12.30  на КСК «Колос» зіграють ФК «Олімпік» та  ФК «Коровинці».
Також на нараді обговорювалися питання підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років, ремонту навчальних закладів, діяльності комунальних підприємств «Недритгайлівський МНВК» та «Недригайлівводосервіс» та ін.