Депутат Недригайлівської селищної ради Юрій Сердюк – срібний призер VІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів

З  4 по 9 червня у місті Чорноморськ Одеської області проходила VII Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів України, обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад.

Депутатські збірні областей країни виборювали першість у п’яти дисциплінах: волейболі, настільному тенісі, футзалі, шахах та шашках. Загалом участь у Всеукраїнській спартакіаді взяли участь майже 400 учасників  із 17 збірних команд з різних регіонів України.

Збірна Сумщини в цьому році здобула почесне ІІ загальнокомандне місце і гідно захистила честь усього регіону. Наша команда поступилася лише спортсменам з Івано-Франківщини, які, до речі, вже неодноразово піднімалися на першу сходинку п’єдесталу.

У складі збірної нашої області вже вкотре брав участь і депутат Недригайлівської селищної ради Юрій Сердюк. Цьогоріч він вправно захищав ворота збірної депутатів Сумської області, яка зайняла почесне ІІ  місце з футзалу.

Слід зазначити, що команда Сумщини -  єдина, яка склала високу конкуренцію у футзалі багаторічним переможцям змагань – іванофранківцям, а програли їм лише у фінальному матчі в серії післяматчевих пенальті.

Цьогоріч збірна команда депутатів Сумщини виборола:
ІІ місце – футзал;
ІІІ місце – волейбол;
ІІІ місце – настільний теніс Сегида Ірина;
4 місце – шахи Панченко Ірина.