Відзначили День медичного працівника

Дата: 18.06.2018 12:56

15 червня в центрі культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника.

Зі словами привітань до присутніх медиків звернулися заступник голови Недригайлівської райдержадміністрації Борисовський І.П.,Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В.,  головний лікар Недригайлівської центральної районної лікарні Пономаренко І.В.,  головний лікар КЗ «Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Неменко Т.В.,  Коровинський сільський голова Шило С.М., Вільшанський сільський голова Мельніков М.В.,  голова  профспілки працівників медичної галузі Коцур Т.В.,  які побажали медикам успіхів у нелегкій праці,  здоров’я, особистого благополуччя, людської вдячності і шани,  професійних здобутків.

Виступаючи перед присутніми, Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В. зазначив, що, незважаючи на проблеми у період реформування галузі медицини, «…  великий і славний колектив медичних працівників Недригайлівщини  здатний долати труднощі і забезпечувати  якісну і надійну медицину у нашому регіоні» та нагородив подарунками і грамотами виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради заступника головного лікаря з медичної частини Недригайлівської ЦРЛ Щітку Н.В., завідувача амбулаторією загальної практики – сімейної медицини смт Недригайлів Волченко Ю.П.,  заступника головного бухгалтера Недригайлівської ЦРЛ Махову Л.В., сестру медичну загальної практики – сімейної медицини АЗПСМ смт Недригайлів Михайловську К.А.