Відбулися громадські слухання

Дата: 20.06.2018 08:38

19 червня 2018 року в актовому залі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися громадські слухання проекту Статуту Недригайлівської селищної територіальної громади.

Слухання відбулось за участі депутатів селищної ради, членів виконкому, в.о. старост сіл та жителів громади.

Головуючим слухань було обрано Ломонос А.Д., секретарем – Крикун І.М.

Перед учасниками слухань з доповіддю про основні положення Статуту виступив начальник відділу юридичної та кадрової роботи селищної ради Криштоп І.І.

В обговоренні  проекту Статуту взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сиротенко А.Г., секретар селищної ради Постоєнко І.В., депутати Кріпак В.Я., Захарченко В.Г, члени виконавчого комітету Прокопченко О.Г.,  Пулях О.І.

За результатами голосування учасники слухань одноголосно підтримали проект Статуту Недригайлівської селищної територіальної громади.

Надалі документ буде розглядатись постійними комісіями  селищної ради з подальшим винесенням на сесію селищної ради для затвердження.