ПАМ’ЯТАЄМО

Дата: 22.06.2018 14:35

Чорним димом пожеж, смертю та руїнами прийшов до нашої країни перший день війни. І в результаті для мільйонів людей звичайний літній день 22 червня 1941 року став початком довгих, тяжких років страждань та втрат. Фашистська навала страшною тінню лягла на життя кожного мирного жителя.

Важко усвідомити, але війна забрала мільйони життів. Ветерани відчувають гострий біль за втраченими однополчанами, друзями, рідними та близькими. Болять душі у дітей війни, яким не пощастило побачити своїх  братів, сестер, батьків, яким довелось пережити своє дитинство в страшному пеклі окупації.

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні жителі Недригайлова вшанували пам'ять загиблих воїнів.

За участю керівництва району, селища, представників ветеранської організації, працівників установ, організацій, громадськості відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам у сквері Слави та Скорботи в смт Недригайлів, до меморіального комплексу у смт Недригайлів та інших пам’ятних знаків.

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.