Виконком 22 червня

Дата: 23.06.2018 08:55

22 червня   голова виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради Остапчук І.В. провів   засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головними стали питання «Про хід виконання селищної програми «Молодь» на 2017-2020 роки», «Про стан дотримання   Закону   України   «Про охорону   навколишнього   природного  середовища»  на   території Недригайлівської селищної ради», «Про стан роботи із зверненнями громадян у комунальному закладі «Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»,   «Про організацію підготовки свята «Купала».

На засіданні виконавчого комітету, крім планових питань, був затверджений  графік роботи комунального підприємства «Недригайлівський речовий ринок», затверджено склад конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку (будинків) на території Недригайлівської селищної ради, у зв’язку з кадровими змінами оновлено склад комісій з питань захисту прав дитини, з житлових питань при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради та склад робочої групи з підготовки об’єктів комунального господарства, соціальної сфери та навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років на території селищної ради. Також члени виконавчого комітету  затвердили план роботи виконавчого комітету на ІІІ квартал, надали погодження ДП «Молодість» на розміщення пересувного цирку - шапіто в смт Недригайлів, розглянули інші питання.
З питань порядку денного перед присутніми виступили начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Сердюк Н.В., начальник відділу земельних відносин Волохов С.А., начальник відділу з  питань культури, релігій та туризму селищної ради Тимченко А.І.,  головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Долуда Л.М., начальник та спеціаліст відділу містобудування, архітектури та комунального господарства селищної ради Захарченко В.Г., Гриценко О.М., начальник відділу організаційної та загальної роботи селищної ради Постоєнко І.І., директор комунального підприємства «Недригайлівський речовий ринок» Кривопатря Ф.І., начальник служби у справах дітей селищної ради Сопік С.Д., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Шевченко Ю.В., начальник відділу юридичної та кадрової роботи селищної ради  Криштоп І.І. У обговоренні питань узяли активну участь та внесли свої пропозиції до проектів рішень виконавчого комітету члени виконавчого комітету Пулях О.І., Прокопченко О.Г., Ломонос А.Д. та ін.