Підготовка до свята Купала

Дата: 25.06.2018 11:44

23 червня працівниками Недригайлівської селищної ради на чолі з селищним головою Остапчуком І.В., спільно з працівниками Недригайлівської районної державної адміністрації було проведено суботник по наведенню належного санітарного стану території КСК «Колос» та прилеглої території.

Чоловічим колективом селищної ради та райдержадміністрації було здійснено видалення порослі та кущів на прибережній захисній смузі р. Сула поблизу мосту в напрямку с. Засулля. Жіночий «десант» здійснював приведення в належний гігієнічний стан сидіння на трибунах КСК «Колос».

До участі у суботнику долучилися також трудові колективи центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління пенсійного фонду, казначейства та інших організацій, які здійснювали покраску піших мостів та наведення санітарного стану по всій території КСК «Колос».