Відбулися засідання постійних комісій Недригайлівської селищної ради

Дата: 25.06.2018 14:24

У процесі підготовки до тридцять другої сесії Недригайлівської селищної ради, до проекту порядку денного якої включено тридцять одне питання, відповідно до Регламенту роботи відбулися засідання постійних комісій.

22 червня – спільне засідання постійних комісій з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Сергієнко В.Г., Сердюк Ю.А., Гасенко Т.А., Грибовод В.М.), з питань підприємництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг (Захарченко В.Г., Заїка О.М., Каліновський О.М., Авраменко А.П.).

25 червня – спільне засідання постійних комісій з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді та спорту (Кривопатря Ф.І., Петльований О.Д., Кріпак В.Я.), з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини та законності (Бордун В.І., Волков В.І., Придуха М.І.), з питань земельних відносин, архітектури, будівництва та екології (Яценко Ю.Б., Кущ А.І., Клименко В.В.).

На засіданнях члени комісій розглянули проекти рішень, що стосуються встановлення місцевих податків і зборів,  конкурсного відбору  на зайняття посади директора та фахівців комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Недригайлівської селищної ради», внесення змін  до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, внесення змін у додаток 1 до Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2018 рік.

З метою економічного обґрунтування розміру допомоги на поховання, яка виплачується згідно Положення «Про порядок надання допомоги на поховання особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, не  перебувала на службі, не була зареєстрована у центрі зайнятості як безробітна» постійними комісіями погоджено встановлення розміру зазначеної допомоги в сумі 3300 грн.

Також депутатами було погоджено проект рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Недригайлівської селищної ради» Лишенку П.В., ряд проектів рішень із земельних питань та ін.

Сесійне засідання відбудеться 26 червня 2018 року о 10.00 год.