Апаратна нарада 25 червня

Дата: 25.06.2018 15:52

25 червня  Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В. провів апаратну нараду із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради.

За результатами апаратної наради Ігор Вікторович  дав ряд доручень відповідальним особам, що стосувалися благоустрою,  діяльності комунальних підприємств «Недригайлівський речовий ринок», «Недригайлівводосервіс»,  організації Дня Конституції України, свята Івана Купала та ін.

Проводиться відповідна підготовка і цього тижня  відбудеться ряд заходів:  25 червня о 13.00 – засідання постійних комісій Недригайлівської селищної ради, 26 червня о 10.00 – сесія  Недригайлівської селищної ради, об 11.00 – тренінг в рамках проекту «Зростаємо разом» за участю служби у справах дітей Сумської ОДА та громадської організації «Сумське громадське коло»  у БДЮТ, 28 червня о 9.00 – мітинг з нагоди Дня Конституції України у смт Недригайлів та о 10.00 - відкритий шаховий турнір до Дня Конституції України на КСК «Колос».            Протягом тижня діятиме  робоча група з благоустрою, буде проведено ряд робочих нарад на КСК «Колос» по питанню підготовки до свята Купала, пройдуть заходи до Дня Конституції України у клубних та бібліотечних закладах.