Скоро Купала

Дата: 26.06.2018 14:32

Проблемні питання, що виникають у ході підготовки до святкування Купала, були розглянуті на організаційному комітеті з підготовки до свята, що відбувся 26 червня у приміщенні Недригайлівської селищної ради під головуванням Недригайлівського селищного голови Остапчука І.В.

Членами організаційного комітету було озвучено, що проведено ряд робіт  з благоустрою на культурно-спортвному комплексі  «Колос», але роботи ще будуть продовжуватися. Зокрема, не виконані усі роботи з  ремонту, фарбування об’єктів, викошування трави, облаштування дитячого пляжу, прибирання території та ін.  Усі вони мають завершитися до  6 липня. Також йшла мова про презентацію куренів,  представництво від старостатів на «Ярмарковому балагані», участь пасічників від громади   у конкурсі меду, виставці-продажу свійської птиці, інших культурно-масових заходах. За доброю традицією, що складалася роками, всі старостати громади активно включилися у підготовку до свята, щоб гідно представити свої курені та долучитися до інших святкових заходів.