Купала відбулося!

Дата: 09.07.2018 13:48

Сьогодні ми вже не уявляємо наш край без  красивого свята Купала, яке щорічно збирає  тисячі земляків. Наш культурно-спортивний комплекс уже бачив Віталія і Світлану Білоніжків, Оксану Білозір, Аллу Кудлай, Івана Поповича, Михайла Поплавського,  переможницю Євробачення  Руслану, суперфіналістку шоу «Голос країни – 7» Інгред Костенко, відомих на весь світ гурт «Океан Ельзи», Святослава Вакарчука, інших артистів.

7 липня цього року  зі сцени лунали виступи  гурту «Степ» та зірки шоу  «Україна має талант», популярного співака Олександра Кварти.

Упродовж вечора гостей свята розвеселяли учасники художньої самодіяльності, ярмарковий балаган, Водяник, русалоньки, народні колективи.
Свої вироби представили народні майстри з Івано-Франківська, Переяслав-Хмельницького, Кременчуга,  Полтави, Миколаїва,  Сум, Бурині, Ромнів, інших населених пунктів України.
Недригайлівська селищна рада представила шість святково вбраних куренів від кожного старостинського округу, які увійшли в об’єднану громаду. А  вправні господині наповнили столи у цих куренях варениками, пиріжками, малосольними огірочками, домашніми сальцем і ковбаскою, козацьким кулішем та іншими народними смаколиками.
У ході свята відбулося ряд спортивно-масових заходів, «Козацькі розваги», парад вишиванок, конкурс меду та продуктів бджільництва, молодіжна дискотека. Ще зранку земляки зустрілися за «круглим столом» Будинку дитячої та юнацької творчості. В центральному сквері з самого ранку працювала виставка-ярмарок свійських тварин та птахів.  Оркестр Недригайлівської селищної ради  "Mamond Band" на початку свята грав у сквері поблизу стадіону, ніби запрошуючи недригайлівців та гостей долучитися до масштабного культурно-розважального дійства.
Під вечір  запалали купальські багаття. Довершеним фіналом свята став фейєрверк.