Ми всі одна сім’я

Дата: 10.07.2018 08:15

Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

З нагоди цього свята Хоружівською сільською бібліотекою були підготовлені заходи, серед яких  - гра – вікторина під  назвою «Ми  всі одна сім’я», присвячена Дню родини в Україні.  Захід пройшов в ігровій формі, весело і цікаво.  Команда хлопчиків  і дівчаток  відповідали  на запитання  різної  тематики. У результаті підрахунку перемогла дружба.  З цієї гри – вікторини діти дізналися багато цікавого  і корисного, поспілкувалися між собою.

Завідувач Хоружівською бібліотекою – філією    Дериземля Л.М.