Навчаємося задля подальшого розвитку громади

Дата: 10.07.2018 15:21

До Недригайлівської ОТГ здійснила виїзну консультацію консультант з місцевого економічного розвитку Асоціації міст України Наталія Бойко у рамках проекту ПУЛЬС USAID.   Недригайлівська ОТГ стане пілотною з впровадження нових моделей місцевого економічного розвитку та нового програмного продукту, розробленого Асоціацією міст України - фіскального реєстру.

На  зустрічі, яка пройшла за  участі голови Недригайлівської ОТГ Остапчука Ігоря,   було обговорено питання реалізації проектної діяльності за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури, ДФРР, співпрацю із міжнародними донорськими організаціями тощо. Наталія Бойко презентувала присутнім Фіскальний реєстр. Також обговорювалася  Стратегія розвитку ОТГ. Було надано консультації щодо включення до Стратегії підтримки розвитку сільськогосподарського виробництва та переробки, тваринництва, харчової промисловості, співпраці громади із бізнесом та створення відповідних форм узгодження питань та комунікацій, створення інфраструктури підтримки підприємництва, маркетинг території та залучення інвестицій, створення асоціацій підприємництва, у тому числі асоціації бджільників, відновлення інвестиційного проекту будівництва кирпичного заводу, створення логістичних центрів, підтримка туризму, cтворення туристичних об'єктів, зелених садиб, проведення туристичних заходів, фестивалів тощо.