До 50-річчя Євгена Положія

Дата: 12.07.2018 09:47

У комунальному закладі «Недригайлівська публічна бібліотека» з 11 липня відкрилася віртуальна книжкова виставка «Ми є народ, якого не здолати» до 50-річчя від дня народження українського письменника родом з Тернів  Євгена Положія. На виставці представлені відомі книги  «Іловайськ», «Мері та її аеропорт», «Потяг»,  «Дядечко на ім’я Бог» та ін., матеріали про  самого письменника.

Євген Положій народився 11 липня 1968 року у селищі Терни Недригайлівського району Сумської області. Закінчив філологічний факультет СумДПІ ім. Макаренка. Закінчив школи IREX U-Media: головних редакторів, газетних менеджерів, бізнес-тренерів для мас-медіа.
Працював головним редактором газет «Уік-енд» та «Тєлєнєдєля-Суми», радіостанції «Всесвіт».
Був автором та ведучим кількох інформаційно-розважальних програм на ТРК «Відікон». В 1997 році програма «Світ/Sweet» стала переможцем міжнародного фестивалю «Надія» (м. Ялта). На студії «Монолог» як режисер створив відеокліп групи «Майа» (лауреат всеукраїнського конкурсу «Срібні хвилі», 1998 р., м. Харків).
У 1997 році був керівником студії юних журналістів при Будинку дитинства та юнацтва (гран-прі фестивалю «Золота осінь Славутича» в номінації «телебачення» та перше місце в номінації «Кращий рекламний ролик»).
З грудня 1998 р. по теперішній час – головний редактор суспільно-політичної газети «Панорама» (неодноразовий переможець та лауреат всеукраїнських конкурсів з журналістики, маркетингу та дизайну).
Автор громадських медіа-проектів «Нічний Дозор» (2004) та «За чесні вибори!» (2006).
Викладав у СумДУ на спеціальності «журналістика» дисципліну «Проблематика ЗМІ».