Пісня єднає серця

Дата: 13.07.2018 15:01

У народі кажуть: «Добрий сусіда – найкращий родич», «Погано жити, як з сусідами не дружити».

Багатовікова історія  пов’язала села Іваницю та Деркачівку і минулим і сучасністю, бо чимало іваничан та деркачівців покумалися, поодружувалися між собою, і живуть тепер мов справжні добрі сусіди.

Тож і не дивно, що 12 липня,  на святкування  Дня села у  Деркачівку завітали привітати своїх сусідів концертною програмою «Пісня єднає серця» учасники художньої самодіяльності Іваницького старостинського округу.

Усі присутні були зачаровані співом жіночого вокального ансамблю «Оксамит», а солісти-вокалісти  Кірна Н.,  Шпилька О., Ломакін В., Тютюнник Л., Прохненко О., Лиман О., Касяненко В.,  Псарьова А.,  Псарьов В.  подарували глядачам хвилини насолоди та гарного настрою. Гучними оплесками нагородив зал  виступ Олійник В , що читала гумор.

Вірші про село, батьківську хату задушевно продекламувала Дяченко В. І  хоч сьогодні    Іваниця та Деркачівка відносяться до різних  об’єднаних громад, та пісня, слово і спільна праця   здружує та об’єднує серця  жителів обох сіл.

Завідувач Іваницькою сільською бібліотекою – філією Лиман О. П.