100 років боротьби: Українська революція 1917-1921

Дата: 17.07.2018 11:44

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України 17 липня бібліотекарі комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека» влаштували презентацію унікальної пересувної виставки інформаційно – просвітницьких стендів “100 років боротьби: Українська революція 1917-1921”.

Виставка «100 років боротьби : українська революція 1917- 1921 рр.» була створена Українським інститутом національної пам’яті на основі матеріалів інформаційно-просвітницької кампанії, яку інститут проводить в рамках відзначення 100-річчя Української революції. На ній представлена галерея видатних діячів, її лідерів, які формували ідеологію і порядок денний революційного руху.

Відвідувачі з зацікавленістю переглянули виставку, познайомилися з постатями видатних людей України, які звеличували український народ своєю діяльністю, розумом і талантом та визначили подальший шлях української державності.