Відбулася апаратна нарада

Дата: 31.07.2018 11:33

31 липня   Недригайлівським  селищним головою  Остапчуком І.В.була  проведена апаратна нарада із старостою та виконуючими обов’язи старост, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради.

На початку апаратної наради перед присутніми виступив в.о. військового комісара Ленець О.М., який проінформував про заходи і завдання з питань територіальної оборони, формування стрілецької роти та охорони  об’єктів першої важливості на території Недригайлівської селищної ради.

В ході наради було заслухано інформацію начальника відділу містобудування, архітектури та комунального господарства  Захарченка В.Г. про підготовку закладів соціальної сфери та комунальних підприємств селищної ради до роботи в осінньо – зимовий період. Про виконану роботу в цьому напрямку прозвітували очільники старостинських округів та керівники закладів.

Далі учасники наради обговорили виконання планів роботи в старостинських округах та структурних підрозділах селищної ради  за попередній тиждень та визначили пріоритетні завдання та напрямки роботи  на тиждень поточний.