ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ: ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПЕРЕХОДУ НА ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Дата: 17.08.2018 09:34

Відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2

31 липня 2018 року припинено аналогове телевізійне мовлення у місті Києві та Кіровоградській області. У решті областей перехід на цифрове телебачення має відбутися  31 серпня 2018 року. Ці зміни не стосуються абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен.

Перевагами прогресивного цифрового стандарту є можливість безкоштовного прийому 32-х програм та висока якість телевізійного сигналу.

На сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення є покрокова інструкція для споживачів про підключення цифрового обладнання та технічні особливості прийому цифрового сигналу в населених пунктах України.

Консультації щодо переходу до цифрового телебачення в Сумський області можна отримати у Сумському обласному контактному центрі «Відкрита влада» за номерами телефону: (0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м.Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області).

Презентація «ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВОГО МОВЛЕННЯ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ»