Навчальний візит до Пирятина

Дата: 20.08.2018 10:05

16 серпня Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В. та   начальник відділу містобудування, архітектури та комунального господарства селищної ради Захарченко В.Г. здійснили навчальний візит в рамках програми «Маршрути успіхів»  у Сумському відділенні Асоціації міст України в рамках проекту «Пульс» на тему: «Реалізація проектів та програм Пирятинської міської ОТГ».

У ході візиту представники Недригайлівської громади мали змогу вивчити досвід своїх колег, зокрема, стосовно співробітництва між громадами у питанні водозабезпечення, вирішення  екологічних питань, надання адміністративних послуг, діяльності закладів освіти. Були відвідані такі заклади, як комунальне підприємство «Каштан», Центр надання адміністративних послуг, АТ «Пирятинський сирзавод», басейн Пирятинського ліцею, центр розвитку дитини «Долоньки», відділення дитячо-юнацької спортивної школи «Сумо». У питанні обміну досвідом зацікавило  місцеве комунальне підприємство "Каштан", яке,  крім виконання заходів, пов’язаних із благоустроєм міста, надає такі види послуг, як комплекс робіт з озеленення міста, обслуговування кладовищ, утримання та обслуговування повітряних ліній електропередач (вуличне освітлення), спилювання аварійно небезпечних дерев, ритуальні послуги та ряд інших.