Відзначаємо День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2018 11:19

23 серпня у центральному сквері селища Недригайлів біля пам’ятника  останньому кошовому отаману Запорозької Січі  Петру Калнишевському відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, які стали уже традиційними для жителів Недригайлівської громади.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Недригайлівської райдержадміністрації Сергій Панченко, про історію свята говорила вчитель історії Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад)  Ольга Кушніренко. Святковості додали виступ духового оркестру Недригайлівської селищної ради «Mamont Bend», урочисте підняття головного прапора селища, урочисті залпи, жовто-блакитні кульки, випущені у небо присутніми дітьми та самі учасники  зібрання, які в знак поваги до свята прийшли у вишиванках.

На цьому заходи не закінчилися. До свята бібліотечні, клубні заклади селищної ради підготували тематичні вечори, інформаційні години, книжкові колажі, виставки, вікторини.