Апаратна нарада 27 серпня

Дата: 27.08.2018 17:09

27 серпня  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сиротенко А.Г.  провів апаратну нараду із керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост старостинських округів.

За результатами апаратної наради Анатолій Георгійович  дав ряд доручень відповідальним особам, що стосувалися  підготовки до нового навчального року, опалювального сезону,  діяльності комунальних підприємств «Недригайлівський речовий ринок», КСК «Колос» та ін. Також на апаратній нараді піднімалися питання благоустрою, сплати за землю, підготовки до відзначення Дня визволення селища Недригайлів та населених пунктів громади від фашистських загарбників, проведення спортивних заходів та ін. Проводиться відповідна підготовка і цього тижня  відбудеться ряд заходів:  28 серпня о  10.00 – заходи з нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці та 190-річчя  храму в с.Костянтинів,  29 серпня о 09.30 - засідання фахових методичних об’єднань педагогічних працівників та о 13.00 - розширена нарада керівників закладів освіти громади у Недригайлівській СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад), 2 вересня о 10.00 - чемпіонат  Недригайлівського району  з футболу  2017 року на КСК «Колос» між командами ФК «Недригайлів» та ФК «Кулішівка – Хоружівка», ряд інших заходів. Також цього тижня відбудеться засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради. Як повідомила начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Сердюк Н.В., свято Першого дзвоника заплановано провести 3 вересня о 9.00.