День Села Кулішівка

Дата: 28.08.2018 15:37

26 серпня Кулішівка традиційно відзначала День села. У цей день зібралося багато люду. З самого ранку заходи розпочалися футбольним матчем між командами ФК «Хоружівка - Кулішівка» - ФК «Коровинці». Працювали дитячі атракціони, які були безкоштовними для діток завдяки фінансовій підтримці  ТОВ «Діамант - Агро». Біля  меморіальної дошки  в с. Кулішівка було проведене богослужіння.

Жителі села та гості свята молитвою пом’янули загиблого в зоні АТО земляка Грибеника С.В.

Перед початком святкової програми жителів села чудовою грою привітав  духовий оркестр Недригайлівської селищної ради «Mamond Band», після чого розпочався урочистий концерт «Душі криниця», який подарували учасники художньої самодіяльності Верхньосироватського сільського будинку культури. З вітальною промовою до присутніх звернулися тимчасово виконуючий обов’язки Недригайлівського селищного голови  Акімов В.В,  заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації Васильченко О.І., керівник ВП Кулішівка ТОВ «Діамант - Агро» Петренко В.В, староста Кулішівського старостинського округу Короткий Ю.І., які висловили щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток, добробут та благоустрій. Грамотами, подяками та цінними подарунками були нагороджені найактивніші жителі сіл, пайовики, працівники сільського господарства, молоде подружжя. Від Недригайлівського селищного голови була вручена футбольна форма команді ФК «Хоружівка - Кулішівка». Вітання отримали іменинники та ювіляри.

Після закінчення урочистого концерту жителі та гості свята мали згоду скуштувати святковий куліш, були проведені «Козацькі забави». Продовжилася святкова програма молодіжною дискотекою. На завершення святкового дійства у небі засяяв святковий фейєрверк – подарунок Недригайлівського  селищного голови.

Завдяки спонсорам свята - керівництву ТОВ «Діамант - Агро», приватним підприємцям Вініченку В.М., Єні В.І., Полулях В.В., День села був феєричним та яскравим.