Виконком 31 серпня

Дата: 31.08.2018 14:40

31 серпня голова виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради Остапчук І.В. провів засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, де головними стали питання «Про стан виконання делегованих повноважень у виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради за підсумками роботи І півріччя 2018 року», «Про стан підготовки навчальних закладів до нового 2018 - 2019 навчального року на території Недригайлівської селищної ради», «Про стан підготовки об’єктів комунального господарства, соціальної сфери та навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років на території селищної ради»,  «Про роботу сільських клубів та бібліотек щодо організації дозвілля населення».

Також члени виконкому погодили внесення змін до цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2018 рік, затвердили схему санітарного очищення населених пунктів селищної ради, графік вивезення твердих побутових відходів, розрахунок потреби в контейнерах, конкурсну документацію щодо проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку(будинків) на території Недригайлівської селищної ради,  надали дозвіл комунальному закладу Недригайлівської районної ради Недригайлівській центральній районній лікарні на встановлення дорожнього знаку та нанесення дорожньої розмітки, розглянули інші питання життєзабезпечення селищної ради.

З питань порядку денного перед присутніми виступили селищний голова та заступники селищного голови Остапчук І.В., Акімов В.В., Сиротенко А.Г,  начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Сердюк Н.В., начальник відділу з питань культури, релігій та туризму селищної ради Тимченко А.І., начальник відділу містобудування, архітектури та комунального господарства селищної ради Захарченко В.Г, провідний спеціаліст сектору містобудування  та архітектури відділу містобудування, архітектури та комунального господарства селищної ради Федай В.І., спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Холод С.І.

Виступаючи перед присутніми, селищний голова Остапчук І.В. особливу увагу звернув на проблемні питання благоустрою, організацію роздільного збирання сміття та  своєчасне його вивезення, наведення належного санітарного порядку біля садиб та приватних магазинів, проведення заготівлі дров до опалювального періоду.